| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma mukavemeti | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 16m 18m |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç dağıtım |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Garanti | 15 yıl |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik yardımcı kutup |
|---|---|
| Uygulama | Elektriksel İletim |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 50ft 60ft 1000kg |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |