| Ürün adı | 10kV - 500kV Elektrik Endüstrisi Galvanizli Güç İletimi Elektrik Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Güç | 10KV |
| Malzeme | GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | 25m 30m 50m Galvanizli Elektrik Pylon Hattı Direği Elektrik Yapısı Dikmek İçin 500KV İletim Kafes Çe |
|---|---|
| Yükseklik | 11.8m |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 9M 11M 12M 14M Yüksek Gerilim Düşük Fiyat Elektrik Çelik Enerji Direği |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Nominal Voltaj | 33KV |
|---|---|
| Malzeme | Gr.65 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 7 M |
|---|---|
| Shape | Conical |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | low voltage electric power transmission |
| Thickness | 2.75mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | 25FT Electrical Power Galvanized Steel Pole for 110kv transmission |
|---|---|
| welding standard | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| colar | any |