| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Standart | ASTM A 123 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Konik Güç Kutuplu Kule Güç Aktarımı Çelik Kutup |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Elektrik Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlık | 5 mm |
| Yükseklik | 80FT |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Tedavi Yüzeyi | sıcak daldırma galvanizleme |
| Ürün adı | Elektrik galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | SteelQ235, Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| Uygulama | ELEKTRİK DAĞITIMI |
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Şekil | Çokgen |
| GALVANİZLİ | ASTM A123 |
| Adı | Dağıtım Hattı için FRP ile 7.5m Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | 7.5m Elektrik Çelik Boru Direk |
| Yükseklik | 7, 5 m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510 |