| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| hata payı | +/-2% |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
|---|---|
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Kolumniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yükseklik | 6-30m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Philppines, Afrika |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Malzeme | Çelik, GR65, Mimeum akma dayanımı 460mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, Sıcak Daldırma galvanizli ASTM123'ten sonra |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Adı | Korozyon önleyici painiitng için ortalama kaplama 100 mikron ile Togo 9m 200dan çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9m 200dan |
| Yükseklik | 9m |
| Thickenss | 2.75mmmm |
| Tasarım yükü | 200dan |
| Adı | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 60FT TİP HS HT NGCP Standart 4-5mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 60FT |
| Thickenss | 4-5mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |