| Ürün adı | Güç İletimi Filipinler'de elektrik galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Yükseklik | 16M |
| Sertifika | ISO 9001 |
| kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 20m 24m 27m 30mGalvanize Metal Direk, en iyi kalite ve fabrika fiyat ile |
|---|---|
| Tasarım | 20m 24m 27m 30mGalvanize |
| Yükseklik | 20m 24m 27m 30m |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 12-40KN |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torlance | + -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Elektrik kafes direkleri çelik direk Galvanizli Güç iletim hattı Elektrik Çelik Borulu Kule Kutup |
|---|---|
| Yükseklik | 15m |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Ürün adı | 10kV sıcak daldırma galvanizli elektrik iletim hattı tübüler çelik direk |
|---|---|
| sertifika | ISO9001 |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Ürün Adı | Kalite Güvencesi ile Galvanizli Sekizgen Çelik Elektrik Enerji Nakil Hattı Direkleri Yardımcı Direkl |
|---|---|
| Sertifika | ISO9001 |
| Ömür | 50 yıl |
| Hata payı | +/-2% |
| Malzeme | ALLOY |