| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 11kV iletim hattı direği Sıcak Boru Galvanizli Çelik Güç Kutbu Güç İletimi |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | GÜMRÜKLERİN TALEPLERİ |
| Şekil | YUVARLAK VEYA POLİGON |
| yüzey treament | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Adı | 11m 2 bölüm 3.8mm Malezya geleneksel sütun FRP ve bitüm |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510 |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Adedi | bir kap veya numune |
|---|---|
| Şekli | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
| Güç | 10kv~550kv |
| Fiyat Terimi | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |