| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |
| Ürün Adı | Çelik Elektrik Gücü Köprüleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi Dağıtımı |
| Yüzey Tedavisi | galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000 kg, üst direkten 50cm uzaklıkta uygulanır. |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | Gr 65 11m 33kv İletim Hattı Direkleri Enerji Nakil Direkleri Tepegöz Projesi İçin Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 11.8m |
| sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |