| Height | 10M |
|---|---|
| Design Load in Kg | 2.5 KN |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Material | Q345,Gr50 |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Package | Nude |
| Length of per section | Within 14 meter once forming |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 8m 11kv 13kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Material | ASTM A572 GR50 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| Uygulama | ELEKTRİK DAĞITIMI |
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Şekil | Çokgen |
| GALVANİZLİ | ASTM A123 |
| Yükseklik | 6-30m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Philppines, Afrika |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 14 dakika |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |