| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Package | Naked Package |
|---|---|
| Burial Length | 2000mm under the ground |
| Minimum yield strength | 450 mpa |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Ürün Adı | Bir transformatörün yüksek gerilim tarafındaki terminal bağlantıları için 10KV yüksek tolerans kapas |
|---|---|
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Minimum akma dayanımı | 345Mpa |
| Minimum nihai çekme dayanımı | 490 MPA |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 MPA |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 16m 18m |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Kutup Şekli | Sekizgen, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Yükseklik | 25ft - 75ft |
| Yüzey işleme | galvanizleme veya butiuem |
| Voltaj | 10kv-220kv |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| tedavi | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 44m / sn |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| Emniyet faktörü | 1.8 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Tedavi | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 44m / sn |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| Emniyet faktörü | 1.8 |