| Ürün adı | Güç boru şeklindeki çelik yapı elektrik iletim direkleri 33kv hat dizisi kule |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 25FT-70ft |
| Gerilim | 69kV |
| Tedavi | bitüm |
| Adı | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Türü | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | 9m 11m Hot Dip Galvanized Steel Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün Adı | 110kv 25m |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri Tasarımı |
| Yükseklik | 7m-30m |
| Voltaj | 132KV |
| Tedavi | Zift |
| Ürün adı | 14M Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Monte edilmiş Tip | defin |
| Yükseklik | 11m |
| Gerilim | 10kv ila 400kv |
| İşlevi | İsale Hattı |
| Product Name | 11m Galvanized Light Pole Electric Telescoping Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |