| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| Tasarım yükü kg | Direkten 50cm'ye 300~1000 Kg uygulanır |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Adı | 11m 2 bölüm 3.8mm Malezya geleneksel sütun FRP ve bitüm |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 11m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 510 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Length of per section | Within 14 meter once forming |
| Malzeme | Gr.65 |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Şekil | 8 tarafı |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |