| Özelliği | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| şekil | octaginal |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Product Name | Angle Type 10KV Telecommunication Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Malzeme | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Yükseklik | 10-100m |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Height | 65ft |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Sections | Three sections |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Yükseklik | 65ft |
|---|---|
| Tasarım yükü kg | Direkten 50cm'ye 300~1000 Kg uygulanır |
| Minimum akma mukavemeti | 345 mpa |
| Bölümler | üç bölüm |
| Görünüm | Borulu, üçgen, açısal, kafes |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Material | ASTM A572 Gr65 |
| Surface treatment | Galvanization and Bitumen |
| Glavanization standard | Average not less than 86um |
| Product Name | Single Circuit Angle Type Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| tip | 10m 11m 12m 15m sınıf 2 sınıf 3 İletim elektrik direği S500 malzeme Çinko kaplama |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |