| Tasarım yükü (kg) | 300 ~ 1000kg, üst kutuptan 50 cm'ye uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| stil | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
|---|---|
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, çokgen veya konik |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Galvaniz standardı | NFA91121 |
| Malzeme | Q345, Q235.GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| Bileşen uzunluğu | -25mm ila 75mm |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345,Q235.GR65 |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| Bileşen Uzunluğu | -25 mm ila 75 mm |
| anma gerilimi | 69KV-550KV |