| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4 mm / 5 mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |