| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Polygonal 11kv electric poles 1250Dan Steel Power Pole Eleactrical Power Pole for 110kv cables |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| güç | 10-550kv |
| Market | Bangladeş |
| Kalınlık | 4mm / 5mm |
| Malzeme | GR65 sarılık gücü en az 460mpa |
| Tarzı | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| Güç | 10 KV ~550 KV |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Ürün adı | Elektrikli Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| şekil | çok köşeli |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç İletimi |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001/BV/ |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Elektrik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| tip | güç dağıtımı Elektrik Güç Direği boru şeklinde elektrik şebeke direkleri galvanizli çelik |
|---|---|
| renk | görenek |
| güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Ömür | 50 yıl |
| warrenty | 15 yıl |