| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | ISO 16m 13kv Electrical steel power pole Steel Power Pole for mining industry |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |