| Ürün Adı | 35FT 40Ft Sıcak Daldırma Galvanizli güç dağıtım direği fiyat elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Türü | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Liman | SHANGHAI DAİMA |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma mukavemeti | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Boyutun toleransı | % 2 |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Malzeme | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Sertifika | ISO BV |
| Yükseklik | 25ft 30ft 35ft |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| Türü | defin |
| yüzey treament | sıcak daldırma galvaniz |