| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Transmisson Line | 138kv |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Pole Shape | Conical |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey İşlem | HDG |
| Adı | Güç Dağıtım Hattı 69KV için Sekizgen Elektrik Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | 69kV |
| Yükseklik | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| Thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Tasarım yükü | 500kg 750kg |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Style | galvanization |