| tip | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvanizleme |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Adı | Açı kolları ile 25ft -100ft düşük değerleme PHILIPPINES elektrikli çelik direkleri |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | 25FT-100ft |
| sınama | YÜK TESTİ |
| Yüzey işleme | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Height | 40ft |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Wind speed | 35m/s |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtım Hattı için Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Güç | 69KV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |