| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS ( Amerikan Kaynak Derneği ) D 1.1 |
|---|---|
| Hata payı | +/-2% |
| Ürün adı | Yüksek kalite ve rekabetçi fiyat galvanizli çelik elektrik direği 12M yüksek Q345 15yuears |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri S355 Q345 |
| Ankraj cıvataları | Özelleştirme Mevcut |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Uzunluk | 45FT |
| Kalınlık | 3mm |
| Rüzgar hızı | 30 milyon/sn |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz kaplama |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Çelik elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | HDG toz kaplama |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |
| Malzeme | Çelik, Q345, minimum verim dayanımı 345mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, Sıcak Daldırma galvanizli ASTM123'ten sonra |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 50ft 60ft 1000kg |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |