| Adı | 12m 800daN 1600daN doğrudan gömme elektrikli çelik direk tekel |
|---|---|
| Tasarım | 11.9m-bir bölüm 12m-iki bölüm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 800daN 1600daN |
| Adı | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | 9,75 m - 3 mm kalınlığında 9m 10m Afrika galvanizli çelik direk |
| Yükseklik | 9m 10m |
| Thickenss | 2,75-4 |
| Tasarım yükü | 200 400 650 800dan |
| Adı | 10m-200dan 12m-200dan Togo elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Yükseklik | 10m 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 200dan |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | Tek Devre 69kv Galvanizli Çelik Ticari Işık Direkleri 400mm Uzunluk Bitüm |
|---|---|
| Yükseklik | 20-100ft |
| Thickenss | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası |
|
| Adı | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk, Ticari Direkler |
|---|---|
| Tasarım | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Galvanizli Çelik Direk |
| Yükseklik | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Tasarım yükü | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160KM/H |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Design | Customized |
| Material | Q235 |