| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | Tapered |
| Thickness | 3mm or more |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Code | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class B |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Pole Shape | Octagonal,Dodecagon,Hexadecagon |
|---|---|
| Height | 25ft to 75ft |
| Surface treatment | galvanization or butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Pole Shape | Conical,Octagonal,Round |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm,2.75mm,3mm |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Application | 10kv-220kv transmission line |
| Adı | 35FT 3mm Filipinler NEA standart elektrikli çelik kutup facrory fiyat |
|---|---|
| Tasarım | bir bölüm |
| Yükseklik | 35FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| Adı | 45FT 3mm Filipinler NEA standart elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | iki bölüm |
| Yükseklik | 45FT |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 500kg |
| Product Name | 3mm Thickness NGCP Galvanized Steel Pole For Electricity Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Adı | 12m Africa undility direkleri, 3 kollu kol ile galvanizli çelik direkleri |
|---|---|
| Tasarım | 12m Afrika dengesizlik direkleri |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Adı | 9,4m 11,6m 13,8m 693,23daN elektrikli çelik direk fabrika çıkış fiyatı |
|---|---|
| Tasarım | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Yükseklik | 9,4m 11,6m 13,8m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 693dan |