| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Uzunluk | 45FT |
| Kalınlık | 3mm |
| Rüzgar hızı | 30 milyon/sn |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlık | 5 mm |
| Yükseklik | 80FT |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Tedavi Yüzeyi | sıcak daldırma galvanizleme |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |