| Adı | Galvanizli Elektrikli Poligona 50m Çelik Yardımcı Direk etransmisyon direkleri |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235,Q345,Gr65 |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Türü | İletim Hattı için Tek/Çift Travers 5mm Kalınlığında Çelik Hizmet Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Türü | Güç dağıtımı için Konik, Yuvarlak veya Poligonal Şekilli 12 m Uygulama direği |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey işleme | HDG |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |