| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Malzeme | akma gücü 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Yüzey | galvanization.average kaplama en az 80um |
| Ömür | 50 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Standard | ISO9001-2008 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | ± 2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Power | High Voltage |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |