| Type | 11.8m S500MC Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole 6mm Wall Thickness For Transmission Line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 11.8M Gr65 Hot Dip Galvanization Steel Utility Pole 5mm Wall Thickness For Transmission Line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | Hot Dip Galvanized Metal Utility Poles 3mm Wall Thickness Round / Polygonal Shape |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Yükseklik | 6m'den 15m'ye |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160 km / h |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP65 |
|---|---|
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Yükseklik | 6 m'den 15 m'ye |
|---|---|
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Standart | ISO9001 |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |