| Malzeme | Q235 Q345 GR65 |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 YIL |
| Gerilim | 10-550KV |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Yüzey | galvaniz. ortalama kaplama 80um'dan az değil |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Dimenstion Gerilimi | -% 2 |
| Kutup Tasarımı | 8. Sınıf Depremlere Karşı |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Dayanıklılık | +/-2% |
| Voltaj | 10-220KV |
|---|---|
| İçin uygun | Güç iletimi |
| Malzeme | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| şekli | konoid,çok piramidal,yuvarlak,çokgen |
| boyut torlansı | +-2% |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Name | 132 KV transmission poels Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | 10kV-550kV elektrik iletimi için 43m sıcak dip galvanizli çelik hizmet direği |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |