| MOQ | bir adet 40'HQ konteyner |
|---|---|
| şekil | conoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat terimi | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekil | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Suit for | Power Distribution Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| Uygulama | ELEKTRİK DAĞITIMI |
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Şekil | Çokgen |
| GALVANİZLİ | ASTM A123 |
| Adı | Malezya Elektrik Güçlü Çelik Elektrik Yardımcı Direkleri FRP 9m 7.2mm ile |
|---|---|
| Yükseklik | 9m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Bağlantı noktası | her zaman shanghai |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Lamp Power | 20-400W |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
|---|---|
| Türü | Galvanizli 12.2m Yüksek Çekme Elektrik Direği |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Galvaniz standardı | ASTM A123 ile dip 86μm kalınlığında sıcak daldırma |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Port | Always Shanghai |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Mounted Type | Burial |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Warrently | 15YEARS |
|---|---|
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Protective Level | IP65 |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |
| Plant Depth | 2.3m Underground |