| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimum akma mukavemeti | 345 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Tapered Utility Pole Hardware Fittings Power Distribution Parking Light Poles |
|---|---|
| Height | 10m 15m 18m 20m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Medium Voltage Transmission Line Connics Steel Power Pole with Yield strength 450 Mpa |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Material | ASTM A572 Gr65 |
| Surface treatment | Galvanization and Bitumen |
| Glavanization standard | Average not less than 86um |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Ürün adı | Elektrik galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | SteelQ235, Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160 km/s |
| galvanizleme | Ortalama 86μm'den az değil |
| Kalınlık | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Product Name | 16m 13kv Steel Pole Galvanized Steel Pole for mining industry |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |