| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Malzeme | akma gücü 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Yüzey | galvanization.average kaplama en az 80um |
| Ömür | 50 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Malzeme | 14m 500 Dan Elektrik Şanzıman Çeliği |
|---|---|
| Montaj yüksekliği | 14m |
| Şekil | Yuvarlak konik; Sekizgen konik; Düz kare; Tübüler basamaklı; Çokgen |
| Parantez | Müşteri gereksinimine göre tek veya çift parantez |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth Rod,insulators |
| Weight | 75 Kg |
| Type | Galvanization |
| Warrenty | 30 Years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Güç Kutusu 33kv İletim Hattı için 10m Elektrik Yardımcı Kutuları |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Warrenty | 15 yıl |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |