| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 69kV 45ft |
| Kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| MALZEME | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| UYGULAMA | ELEKTRİK DAĞITIM |
| KALINLIK | 1-10MM |
| ŞEKİL | ÇOKGEN |
| GALVANİZLEME | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1-10mm |
| Şekli | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Warrenty | 30 Years |
| Product Function | Transmission Line |
| Galvanization Standard | ASTM A123 |
| Malzeme | Fildişi Sahili 200dan 650dan 1000dan İletim için Geleneksel Çelik Sütun |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| galvaniz standardı | ASTM A123 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| aile | ASTM A36 |
|---|---|
| Renk | gümrük istekleri olarak |
| Uzunluk | 24379mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Yüzey | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Adı | 12M 33KV Elektrik Enerjisi Çelik Direk |
|---|---|
| Türü | 12M 33KV Elektrik Enerjisi Çelik Direk |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| Type | Galvanization |
|---|---|
| Mounted Type | Burial |
| Welding | AWS D1.1 |
| Product Function | Transmission Line |
| Port | Always Shanghai |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Dayanıklılık | +/-2% |