| Malzeme | akma dayanımı 235mpa'dan az değil |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| Türü | Flanş |
| yüzey treament | sıcak daldırma galvaniz |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric steel power transmission line tubular pole |
|---|---|
| Power | 10KV |
| Material | GR65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| stil | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Özelliği | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| şekil | octaginal |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Tasarım yükü kg | Üstten 50 cm'ye uygulanan 300~1000kg |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| type | Transmission Line Hot rolled coil Steel Power Pole 33kv 10m electric utility poles |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |