| Türü | İletim Hattı için Tek/Çift Travers 5mm Kalınlığında Çelik Hizmet Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Türü | Güç dağıtımı için Konik, Yuvarlak veya Poligonal Şekilli 12 m Uygulama direği |
|---|---|
| şekli | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T,L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Şekil | konoid, çok piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +-2% |
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 30ft 35ft 8sides Güç Dağıtım için Elektrik Çelik Yardımcı Programlar |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Yükseklik | 14 dakika |
|---|---|
| Voltaj | 110KV |
| Minimum akma dayanımı | 345 MPa veya 460MPA |
| Yük | 5kn veya 2.5kn |
| görünüşü | Tübüler, üçgen, açısal, kafes |
| Ürün adı | Çelik yardımcı kutup |
|---|---|
| Uygulama | Elektriksel İletim |
| Standart | ISO9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWSD 1.1 |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İsim | 90FT temel tipi 2 segment Poligonal Çelik Güç Direği Sıcak - Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Renk | gümrük gereksinimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| Renk | gümrük şartı |
| yüzey treament | sıcak daldırma galvaniz |