| Ürün Adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Elektrik Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Ürün Adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak daldırma galvanizasyon güç kaplama |
| Boyut torlansı | +- %2 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Yüksek Gerilim Galvanizli Konik Elektrik Enerji Dağıtım Hattı Kuleleri |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yükseklik | 13 milyon |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Türü | çokgen veya konikla yüksek gerilim İletim hattı için Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Kaynak | AWS D1.1 |
| galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| Renk | Herhangi bir |
| Sertifika | ISO 9001 |
| type | 27m Gr65 polygonal or conicla high voltage Electrical Power Pole for transmission line |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
|---|---|
| Türü | Galvanizli 12.2m Yüksek Çekme Elektrik Direği |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Galvaniz standardı | ASTM A123 ile dip 86μm kalınlığında sıcak daldırma |