| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey tiyatro | galvanize |
| Malzeme | Akma dayanımı en az 345mpa, Gr65, S500 |
| Uzunluğu | 25ft-90ft, özelleştirilebilir |
| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Piyasa | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Adı | 75FT 80FT NGCP TİP E Galvanizli Metal Kutup, İletim Hattı Direkleri Uzun Ömürlü |
|---|---|
| Tasarım | 75FT 80FT |
| Yükseklik | 75FT 80FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 12-40KN |
| Adı | 69kv güç dağıtım iletim hattı için sekizgen Alçak gerilim 69KV 20FT-90FT Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yükseklik | 20-90FT 69KV |
| Thickenss | 2,5 mm-10 mm |
| Tasarım yükü | 500-2000kg |
| Bağlantı noktası | her zaman Şangay |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Height | 35ft |
|---|---|
| Arm Type | single arm |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 110kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |