| Adı | 132KV 15m iletim elektrik çelik elektrik direği Aferica için glavanize sıcak daldırma |
|---|---|
| Türü | 132KV 15m şanzıman elektrik çelik elektrik direği |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Türü | Farklı Koniklik ile 66 KV İletim Elektrik Gücü Galvanizli Kutup Sekizgen / Poligon Çelik Kutular |
|---|---|
| Kaynak | AWS D1.1 |
| galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Adı | İletim Hattı İçin Çapraz Kollu 16 M Elektrik Çelik Boru Direği |
|---|---|
| Tasarım | Çapraz Kollu 16 M Elektrikli Çelik Boru Direği |
| Yükseklik | 16M |
| Thickenss | 4 mm |
| Tasarım yükü | 1280KG |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |