| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | 69KV Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kalite kontrol | ISO 9001-2008 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Yüzey işleme | HDG |
| Türü | Thr Filipinler onaylı için 45FT 50FT HT Tipi NGCP yardımcı kutup |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | 69KV Q345 NEA Standart Galvanizli Elektrik Çelik Güç Direkleri |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Height | 25FT-45FT |
|---|---|
| Pole Shape | Hexadecagon |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |