| Ürün Adı | 25m 45m 50m Kafes Kule Orta Gerilim Elektrik İletim Hattı Çelik Direkler |
|---|---|
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 11M |
|---|---|
| Pole material | steel plate |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | electric power transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik iletim |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Standart | ISO |
| Kaldırma Zamanı | 50 yıl |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Treatment | Bitumen |
| tip | Mezar Türü |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m - 27m |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Ürün adı | Elektrikli Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| şekil | çok köşeli |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Ürün adı | Güç boru şeklindeki çelik yapı elektrik iletim direkleri 33kv hat dizisi kule |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 25FT-70ft |
| Gerilim | 69kV |
| Tedavi | bitüm |
| Ürün adı | 11.8M Elektrik Direği |
|---|---|
| Tasarım | Müşteri tasarım |
| Yükseklik | 11.8m |
| Gerilim | 132kV |
| Tedavi | bitüm |