| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Adı | 9m 3.8mm elektrikli Malezya elektrik direği ile FRP |
|---|---|
| Tasarım | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| ad | Yüksek Gerilim Elektrik Hattı Projesi için Genel Güç İletim Direkleri |
|---|---|
| tasarlamak | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 6-40m |
| Thickenss | 2,5 mm-40 mm |
| Tasarım Yükü | 2KN-100KN |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Adlık Voltaj | 10kv~550kv |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Cep Telefonu sinyal için Telekomünikasyon Anten Çelik Mono direk Kule direği |
|---|---|
| Uygulama | İletişim dağıtımı |
| galvanizleme | ASTM A 123 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |