| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Adı | 12m 4000dan Sıcak Daldırma Galvanizli Yardımcı Güç İletim Direkleri Aksesuarlı |
|---|---|
| Tasarım | 12m-4000dan |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3-20mm |
| Tasarım yükü | 4000dan |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | Dış Elektrik Dağıtım Hattı için 9m - 3KN Galvanizli Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| galvaniz standardı | ASTM A123 |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Türü | Güç iletim hattı elektrik güç programı galvanizli çelik direk |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtım |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Malzeme | Özelleştirilebilir |
| Kaynak | AWS D 1.1 |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |