| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | düz direk |
|---|---|
| Standart | ASTM A 123 ortalama 86umdan az değil |
| Güç | 220KV |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| Type | NGCP steel poles 80ft and 90ft electric pole Steel Utility Pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 average not less than 86um |
| Power | 220KV |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | NGCP çelik direkler 80 ft ve 90 ft elektrik direği Çelik Yardımcı Kutup |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| MOQ | bir konteyner veya örnekleri |
|---|---|
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat terimi | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Tolerans | /% 2 |
| Adedi | bir konteyner veya örnekleri |
|---|---|
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Fiyat Vade | EXW, FOB, CFR veya CIF |
| Hata payı | +/-% 2 |