| Malzeme | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ömür boyu | 50 Yıl |
| garanti | 15 yıl |
| Güç | 10-550kv |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Değerlendirilmiş Akım | 10-200 |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10-220 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut Toleransı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz boyama |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| tip | 11.88m-1200dan tasarım yükü Çelik Yardımcı Direk elektrik ekipmanı elektrik direği |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |