| Ürün adı | İletim Hattı İçin 27.5m Koloniform Galvaniz Çelik Kutup |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |
| Türü | çokgen veya konikla yüksek gerilim İletim hattı için Elektrik Gücü Kutbu |
|---|---|
| Kaynak | AWS D1.1 |
| galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| Renk | Herhangi bir |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Code | Electric Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class One |
| Height | 60ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Code | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class B |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized 9M 10M 11M Electric Steel Utility Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Ürün adı | Elektrik galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | SteelQ235, Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| özellik | Çelik İletim Hattı İçin 14m Metal Yardımcı Direkleri Büyük Rulman Yükü |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |