| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Güç Kutbu |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr50 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Adı | Açı kolları ile 25ft -100ft düşük değerleme PHILIPPINES elektrikli çelik direkleri |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | 25FT-100ft |
| sınama | YÜK TESTİ |
| Yüzey işleme | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Uzunluk | 75ft |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 |
| Tasarım | 8 dereceli depreme karşı |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |
| type | 45-48m Steel Utility Poles Hot Dip Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Name | 132 KV transmission poels Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |