| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 33kv 10m Transmission Line Steel Power Pole Electrical Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | 18m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line , Utility Power Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| type | 16m 13kv Steel Pole Electrical Power Pole for mining industry |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | 27.5m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Hot Dip Galvanization Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Ürün Adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |