| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma dayanımı 460mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e uygun sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteriye göre gerekli |
| Product Name | Electrical Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Adı | yüksek gerilim 3 bölüm herhangi bir yükseklik güç iletimi elektrik galvanizli çelik boru şeklindeki |
|---|---|
| Tasarım | 3 BÖLÜM |
| Yükseklik | 70FT 75FT 80FT |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |