| Ürün adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Kaynak standardı | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| duvar kalınlığı | 3mm |
| Özellik | 1-50M |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Standard | ISO9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Arm | Cross Arm |
|---|---|
| Mounted Type | Burial or Flange |
| Load Weight | Customized |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization,bitumen |
| Ürün adı | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş Boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3MM |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| özellik | 35FT NEA |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Suit for | Electricity distribution |
| Material | Q235 |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal |
| Wall thickness | 3mm |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2,5-10 mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |