| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Minimum ultimate tensile strength | 490 mpa |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Wall thickness | 3mm |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Minimum nihai çekme mukavemeti | 490 mpa |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Material | Gr50 |
| Thickness | 3mm |
| Surface treatment | Galvanization,bitumen |
| Türü | Düz direk, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Galvanizli standart | ASTM A123 |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |