| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Wall thickness | 3mm |
| Warranty | 15 years |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Garanti | 15 yıl |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Material | Q235 |
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |