| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | 18m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line , Utility Power Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Ürün adı | İletim ve dağıtım elektrikli elektrik santrali galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Adı | 12m Africa undility direkleri, 3 kollu kol ile galvanizli çelik direkleri |
|---|---|
| Tasarım | 12m Afrika dengesizlik direkleri |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | 27.5m Columniform Galvanized Steel Pole For Transmission Line |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | İletim Hattı İçin 27.5m Koloniform Galvaniz Çelik Kutup |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Galvaniz standart | ASTM A 123 |